100,000 Piramida automat do gry

Закрыть [X]

Prezentacja automatu 100 Lines firmy EGT o tematyce luksusowego życia odbyła się 10 grudnia 2010 roku. Ten video slot obiecuje duże wypłaty, aż do 100,000 monet, dla każdego, kto zaryzykuje grę na prawdziwe pieniądze. Gracze są zachęcani do gry na automatach Pyramid na oficjalnej stronie Pin Up 777, w wersji mobilnej lub aplikacji do pobrania bez żadnych blokad lub innych ograniczeń.

Dla slotu 100,000 Pyramids dostępna jest testowa wersja demo, co oznacza, że będzie możliwość gry za darmo. Zaletą jest to, że możesz nauczyć się zasad, zasady tworzenia płatnych kombinacji i funkcji znaków specjalnych bez dokonywania wpłaty.

Parametry techniczne slotu online

Automat do gry 100.000 Pyramid ma proste zasady i łatwą obsługę. Producenta, którego dostarczyła:

  • pięć bębnów;
  • 15 linii nagród;
  • Wild (logo gry);
  • Scatter (symbol trójkąta);
  • Frispin okrągły.

W grze online nie ma stałego zwrotu z wygranych. Może on wynosić od 92,78% do 95,03%. Zmienność jest również średnia do wysokiej, więc wszyscy gracze będą często wypłacani zgodnie ze specjalną tabelą, a dodatkowe bonusy będą przyznawane po wpisaniu Kodu promocyjnego Pin Up.

Rząd symboli i dodatkowe funkcje slotu

Automaty 100 Lines wymagają dwóch do trzech identycznych znaków dla kombinacji. Mogą to być nominały kart przedstawiające drogie przedmioty — telewizor, aparat fotograficzny, zegarek, samochód, piramidę sztabek złota, siódemki, gwiazdy. Maksymalna wygrana zostanie naliczona za symbol jokera. Jest on reprezentowany przez logo gry i w ilości od dwóch do pięciu sztuk pozwoli Ci wygrać 20-100 000 monet. Do 15 całkowitych zakładów można otrzymać za symbol trójkąta (Scatter). Te same symbole aktywują rundę freespinów. Kwadraty, które tworzą piramidę muszą być najpierw otwarte, po czym uruchamia się runda darmowych obrotów z określonymi wartościami mnożnika.