Automat do gry Pałac Przygód

Закрыть [X]

Wschodni slot Pałac Przygód — Palace of Adventure slot

.
Wśród tematycznych «jednorękich bandytów» wyróżnia się ciekawy emulator Adventure Palace od Microgaming z orientalnymi motywami. Uruchomienie automatu, fani wezmą podróż do Indii, rozważyć dziewicze lasy, odwiedzić pałac potężnego Maharadży i obserwować dzikie zwierzęta. Wirtualne bębny zajmują prawie cały ekran. Pasek menu jest ozdobiony niebieskimi przyciskami. Klikając na «Spin», użytkownicy wyruszą na przygodę.

Symbols Emulator Palace of Adventure

Zaczynając grać Pin Up oficjalna strona, można zwrócić uwagę na kolorową symbolikę slotu. Palas, automat z 5 bębnami i 9 liniami wypłat, dzięki specjalnym animacjom kojarzy się z podróżą przez Indie. Symbolika obejmuje zielonkawe nominały kart ozdobione liśćmi, białe ptaki i kolorowego pawia, ogromnego słonia i złotą kobrę, małpę i tygrysa, a także kompleks pałacowy Maharadży ze złoconymi kopułami. Ten niezwykły automat do gry przewiduje specjalne ikony. Tak więc słoń jest scatterem, a kompleks pałacowy zagubiony w dżungli jest używany jako dzika karta.

Właściwości emulatora Adventure Palace

Aby rozbić jackpot w wysokości 50 000 wirtualnych żetonów podczas testowania symulatora pałacu, użytkownik będzie musiał zebrać pięć dużych słoni na linii. Trzy obrazy kompleksu pałacowego Maharadży uruchomią prostą rundę 15 freespinów z potrójnym wzrostem wypłat. Jest też klasyczna runda ryzyka, która oferuje szansę na podwojenie wygranej, jeśli Fortuna będzie sprzyjać.

Cechy gniazda

Slot z dużym jackpotem i standardowymi funkcjami. Zapewnia rundy bonusowe.

  • Jackpot: 7.500 PLN.
  • Rolki: 5.
  • Charakterystyka toczenia: Tak.
  • Dziki mnożnik: Tak.
  • Linie: 9.
  • Autoodtwarzanie: brak.
  • Dziki symbol: Tak.
  • Runda bonusowa: TAK.

Brak automatycznej gry nie przeszkadza w tym, abyś stawiał najniższe zakłady z największą częstotliwością. Średnia zmienność sprawia, że gra jest skuteczna dla każdej strategii obstawiania.