Afrykańska maszyna Simba

Закрыть [X]

African Simba to jasny i kolorowy automat z firmy Novomatic będzie doskonałym znaleziskiem dla tych, którzy są zainteresowani życiem w różnych krajach i kontynentach, uwielbia podróżować, ale nie zawsze ma okazję. Dzięki temu slotowi zanurzysz się w niezapomnianą atmosferę gorącej Afryki, będziesz mógł wziąć udział w safari i zobaczyć unikalną florę i faunę. Maszyna oparta jest na uwielbianym przez wielu filmie animowanym z lat 90-tych «Król Lew» i jego głównym bohaterze Simbie. Simulator zaskoczy Cię wysokiej jakości grafiką, muzyką w tematyce afrykańskiej, no i oczywiście obfitością nagród pieniężnych.

Poczuć się jak uczestnik afrykańskiego polowania możesz dzięki pięciu bębnom i dwudziestu pięciu liniom wypłat, z których każda przygotowała dla Ciebie swoje dochodowe niespodzianki. Symbolami afrykańskiego slotu stali się mieszkańcy sawanny, tacy jak lew, żyrafa, bawół i wiele innych. Uzupełnij ten pakiet obrazkami kart o nominałach od dziewiątki do asa. Dziki symbol lwa w slocie African Simba. Że zastąpi on brakującą postać i przyniesie długo oczekiwane zwycięstwo. Scatter to obrazek przedstawiający górę.

Afrykański automat Simba — nie przegap swojej szansy na wygraną

Kiedy już opanujesz grę za darmo, skorzystaj z szansy gry na prawdziwe pieniądze — slot nie tylko oferuje mnóstwo wysoko punktowanych kombinacji, ale także szansę na wygraną w rundach ryzyka. Taka możliwość pojawia się po każdym zwycięstwie w grze głównej. Aby wygrać i zwiększyć pulę nagród, wystarczy, że odgadniesz kolor odwróconej karty. Jeśli szybko znudzi Ci się ten slot, spróbuj zagrać na innym slocie, takim jak online casino Pin Up.

Charakterystyka afrykańskiego Simby

Slot do obstawiania zakładów na pięciu bębnach i 25 liniach.

  • bębny — 5;
  • Linie — 25;
  • poszukiwanie jackpota — statyczne,
  • Symbol rozprzestrzeniania się — tam;
  • dziki symbol — tam;
  • gra bonusowa — nie;
  • auto gra — tam.

African Simba to najlepsza gra na duże zakłady i czekanie na wygraną. Ma wysoką zmienność i RTP na poziomie 96%.