Automat Aztec Gold (Aztec Gold)

Закрыть [X]

Mega Jack zaprezentował maszynę Aztec Gold online w 2015 roku. Jest on poświęcony starożytnym plemionom Azteków, ich architekturze i ich atrakcyjności w tworzeniu złotych artefaktów. Aztec Gold slot online działa w wersji przeglądarkowej lub mobilnej, można korzystać z urządzeń z Androidem lub iOS. Możliwe jest również pobranie specjalnej aplikacji i uruchomienie maszyn do gier online Aztec Gold na telefonach komórkowych bez blokowania lub innych ograniczeń. Ważne: nie możesz bezpośrednio pobrać emulatora Aztec Gold — musisz pobrać klienta i mieć z nim możliwość obstawiania według własnego uznania.

Jedną z głównych cech maszyny do gier jest tryb demo. Dzięki niemu, możesz grać w Aztec Gold online za darmo, używając kredytów warunkowych jako stawek. Wszyscy ci, którzy chcą otrzymywać prawdziwe płatności, będą podchodzić do trybu płatnych gier. Staje się on dostępny po utworzeniu profilu i finansowania poprzez konto osobiste na zino PinUp.

Charakterystyka techniczna automatów Aztec Gold

Zdobyć maksymalną nagrodę w wysokości 5.000 monet gracz może tylko po zapoznaniu się z zasadami i cechami gry. Producent wyposażył go w taki zestaw parametrów:

  • pięć bębnów;
  • 21 linia nagród;
  • Dziki znak (złota maska);
  • Symbol bonusu (piramida);
  • Rozproszenie (ptak);
  • runda nagród.
  • .

W Golden Aztecs do gry online oferta z różnych zakresów stawek — od 0,1 do 100 kredytów. Im wyższe stawki, tym więcej pieniędzy można wygrać w rezultacie. Przyczynia się do tego również średnia wariancja i zwrot wygranych, ustalony na poziomie 95,6%.

Dodatkowe funkcje w slocie Aztec Gold

Kombinacje powstają z obrazków przedstawiających kukurydzę, pomidory, lamy, puma, orła, wodza i ropuchę. Złota statuetka jest symbolem Wild. Wpada on tylko na środkowe bębny, więc samodzielnie wypłaty nie przynosi. Wild w Golden Aztecs z powodzeniem zastępuje inne symbole, co przyczynia się do powstawania nowych płatnych kombinacji.

Piramida jest znakiem bonusowym w emulatorze automatu Gold of Aztecs. Wystarczy poczekać do momentu pojawienia się trójki z jego wizerunkiem, aby rozpocząć rundę nagród. Jego istotą jest wybór piramid spośród 51 proponowanych, a w zamian otrzymanie wypłaty. Mogą one zostać podwojone poprzez wykorzystanie gry ryzyka, która w automatach Golden Aztec jest aktywowana po każdym udanym obrocie.

Poznaj możliwości rozwoju hazardu, zapoznaj się z jego funkcjonalnością po tym, jak dokonasz logowania do kasyna Pin Up na swoje osobiste konto i pamiętaj, że w każdej chwili możesz pobrać Aztec Gold i grać bez konieczności szukania działających mirrorów.