Automat do gry Beer Fest

Закрыть [X]

W sieci jest wiele stron, na których przeciętny człowiek może się zabawić i zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Mnóstwo portali rozrywkowych oferuje gry do pobrania, konta do komunikacji lub łatwego zarabiania pieniędzy. Jednak klub gry Pin Up 777 z dostępem do różnych automatów i slotów jest nadal poza konkurencją. Nie tylko można wypróbować maszyny do gier, rozwiązując tajemnice lukratywnych gier lub ucząc się tajników rozgrywki, ale można również wypróbować wiele strategii gier w niemal realistycznym środowisku, zanim zaryzykujesz swoje ciężko zarobione pieniądze.

W większości przypadków nie musisz wykonywać żadnych zbędnych gestów i pobierać dodatkowych programów. Wszystko jest przemyślane i zrobione dla Twojej wygody. Graj niemal bez ograniczeń i całkowicie za darmo na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, wystarczy, że Pin Up kasyno zaloguje się do prywatnego biura. Różnorodność automatów do gry jest niesamowita, a linia gier od światowych producentów jest regularnie uzupełniana o nowe.

Wygrać z Beer Fest jest łatwo

Niezwykła i zabawna gra o nazwie Beer Fest wyróżnia się wśród mnóstwa podobnie nazwanych automatów. Fabuła prosi graczy o zanurzenie się w atmosferze festiwalu piwa Oktoberfest. Gracze przeżyją wesołe, uroczyste przygody w towarzystwie psotnej Frau, bawarskich kiełbasek, mocnych trunków i podchmielonych przyjaciół.

Szacowana wygrana może być wyświetlona przed rozpoczęciem konkursu i może wynosić od 0,5 do 5,000 zakładów.

Ustawienia gry Beer Fest

Maszyna Beer Fest, lub Beer Fest, nie posiada ani jednego bębna i nie ma linii wypłat:

  1. Liczba podpoziomów: 3;
  2. Maksymalna wygrana: 5,000;
  3. Minimalna wartość gry: 1.

Zdobądź przewagę w grze

Zamiast zwykłego interfejsu wirującego pudełka, masz do wyboru trzy wyzwania. Zgadnijcie, kto okaże się najwytrwalszy w konkursie alkoholowym i kto prześcignie w piciu swojego przeciwnika. Jeśli Ci się uda, możesz wygrać nagrodę, która jest ukryta za znakiem na dole. Sztuką jest wybrać danie w drugiej grze, aby dopasować danie w rękach uroczej kelnerki. Problem w tym, że na stole może go nie być. A pod koniec przechodzimy do tańca. Wybierzcie najwytrzymalszy stół i zacznijcie kibicować tancerzowi, bo jeśli stół pod nim wytrzyma, graczy czeka wielka niespodzianka.