Maszyna do Trójkąta Bermudzkiego

Закрыть [X]

Mistyczny slot Bermuda Triangle od firmy Playtech swoją nazwą może odstraszyć potencjalnego gracza, bo przecież każdy wie, że Trójkąt Bermudzki to wszechogarniający wir, którego należy się wystrzegać. Jednak nie w tym przypadku! Nie bój się grać na prawdziwe pieniądze w Pin-Up 24, ponieważ nie stracisz pieniędzy, a raczej pomnożysz je kilkakrotnie. Jeśli Twoje niekończące się zainteresowanie tajemniczymi pytaniami ludzkości graniczy z pewnym zaniepokojeniem dla Twojego budżetu, zagraj i podnieś zasłonę tajemnicy.

W automacie do gry Trójkąt Bermudzki zagrać — wzbogacić się

Znajdziesz tu wraki statków, zaginionych wędrowców i zatopione skarby, które tylko czekają na odkrycie. Starannie wykonana mistyczna animacja i ścieżka dźwiękowa doskonale wspierają atmosferę slotu Bermuda Triangle, czyniąc go przyjemną rozrywką dla gracza. Poznaj fabułę symulatora, w którym masz do dyspozycji trzy bębny i pięć linii wypłat z minimalnym zakładem na linię wynoszącym pięć centów. Maksymalny zakład wynosi pięć dolarów.

Cechy gry w Trójkącie Bermudzkim

Symbolami maszyny są wizerunki żaglowca, jednosilnikowego samolotu, ośmiornicy, wielkiego rekina i delfina. Gracz zyskujący przynosi trzy takie same obrazy na aktywnej linii. Najbardziej opłacane są wieloryby, ośmiornice i rekiny. Znaki specjalne takie jak Scatter, Wild i Bonus w grze nie są przewidziane.

  • bębny — 3;
  • linie — 5;
  • poszukiwanie jackpota — statyczne;
  • symbol rozprzestrzeniania się — nie;
  • dziki symbol — nie;
  • grabonusowa — nie;
  • auto gra — tam.

Slot jest dość prosty w obsłudze, więc będzie świetną propozycją dla tych, którzy są nowicjuszami w świecie slotów. Po praktyce w tej grze, spróbuj gaming automaty na pieniądze Ukraina inne tematy, takie jak Space Wars.