Karaibskie Wakacje automat do gry

Закрыть [X]

Niezapomniane wakacje na Wyspach Karaibskich można spędzić zupełnie za darmo, kręcąc bębnami automatu Caribbean Holidays. Gaminator został wydany w 2010 roku przez Novomatic i od momentu premiery zdążył zdobyć popularność i stać się hitem kasyna online. I słusznie, ponieważ model ten ma proste zasady, a maksymalna wygrana sięga fantastycznych 100 000 monet. Z 93.01% wskaźnikiem wygranych, gra w Bandytów staje się całkiem lukratywna.

Funkcjonalne cechy automatu do gry Caribbean Holidays

Caribbean Holidays slot jest prezentowany jako model pięciobębnowy z 20 aktywnymi liniami. Na ekranie w tym samym czasie znajduje się 15 obrazków, umieszczonych w trzech rzędach. Dozwolona gra na 5, 10 lub wszystkich 20 liniach wypłat w tym samym czasie. Przyjmują one zakłady od 2 do 80 kredytów. Okazuje się, że całkowity zakład na jeden obrót waha się między 2-1,600 monet. Funkcjonalność automatu obejmuje znaki specjalne, dodatkowe mnożniki, darmowe obroty oraz rundę podwajającą wypłatę.

Proste obrazy tworzą płatne sekwencje kilku takich samych elementów. Kombinacja musi być umieszczona na aktywnej linii, zaczynając od najbardziej wysuniętego na lewo bębna. Dla każdej pozycji liczony jest tylko najstarszy łańcuch. Wysokość wygranej jest obliczana na podstawie wielkości zakładu i współczynnika, określonego w tabeli wypłat.

Wygraną można wypłacić natychmiast lub zaryzykować w grze losowej. Runda jest uruchamiana na dodatkowym ekranie. Musisz wspiąć się po swoistej drabinie. Tutaj wszystko zależy od szczęścia. Jeśli ruch się powiedzie, Twoja stawka zostanie podwojona, w przeciwnym razie zostaniesz bez wygranej.

Główne symbole w tabeli wypłat

Egzotyczne zwierzęta, opalające się piękności, krajobrazy, koktajle i nominały kart – wszystko to pojawia się na ekranie automatu Caribbean Holidays. W modelu dostępne są dwie ikony z dodatkowymi funkcjami. Dziki jest śniady facet, który może tworzyć swoje własne combosy, przynosząc do x2,000 zakładów na konto. Jeśli uda Ci się zebrać sekwencję z symbolem Wild, wygrana zostanie podwojona. Samolot nad wyspami, aka Scatter, płaci niezależnie od jego położenia na ekranie. Trzy do pięciu Scatters uruchomić 25-45 freespins.

Interfejs maszyny online Karaibskie Wakacje

Możesz grać w automatyczne maszyny online i bandytów w wersji demo. Panel sterowania jest intuicyjny. Ekran gry nie jest przeładowany szczegółami, jest osobne menu do wyboru linii i zakładów. Spin uruchamia przycisk znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Ten sam klawisz zatrzymuje lub przyspiesza obrót. Dostępne są ustawienia autostartu, dźwięku i ekranu.

Caribbean Holidays to prosty, ciekawy model z dobrymi zyskami. Upewnij się, że wykonasz kilka próbnych obrotów, aby upewnić się co do hojności tej maszyny.