Automat wrzutowy Crazy Sevens (Szalone Siódemki)

Закрыть [X]

Automat Crazy Sevens jest częścią kolekcji najlepszych gier hazardowych Octopus Gaming i jest dostępny do uruchomienia w Pin-Up kasynach przez całą dobę. Możesz w nią zagrać, wybierając jedną z opcji – w wersji mobilnej, przeglądarkowej lub pobierając specjalną aplikację na swój gadżet z systemem Android lub iOS. Również instalacja klienta do pobrania jest możliwa na komputerze stacjonarnym.

Dla maszyny online dostępna jest wersja demonstracyjna. Aby go uruchomić, wystarczy kliknąć na przycisk “Demo” (znajdujący się w pobliżu przycisku “For Money”). Wszystkie wygrane w tym przypadku będą warunkowe, ale możesz poznać zasady, funkcjonalność i reguły tworzenia kombinacji wygranych bez konieczności rejestracji na stronie kasyna. Do płatnej gry możesz przejść po złożeniu depozytu i postawieniu optymalnych zakładów.

Zasady gry w emulatorze od Octopus Gaming

W slocie Crazy Seven producent ma pięć bębnów i tematyczne postacie znajdują się na ekranie pod schematem 5×3. Aby skonfigurować rozgrywkę, aby przejść do panelu sterowania. Tam można ustawić żądaną wartość zakładów – 1-10 monet od 1 do 50 centów. Ilość linii – stała i wynosi 15 sztuk. Jeśli grasz z maksymalnym zakładem, możesz postawić na obrót aż do 75$.

Obracające się bębny automatu oferowane w trybie ręcznym lub automatycznym. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć przycisk start (znajdujący się po prawej stronie panelu sterowania). Parametry dla trybu auto, które gracz może ustawić samodzielnie.

Znaki specjalne i ich funkcje

W grze Crazy 7s na ekranie mogą pojawić się następujące symbole:

  • Wild sign;
  • Scatter (w formie butelki);
  • Symbol bonusu (dzwonek).

Dziki są potrzebne, aby zastąpić brakujące obrazy, w wyniku czego powstaje nowa płatna sekwencja. Nie może on zastąpić tylko Scattera i Bonusa. Pierwszy z nich jest reprezentowany przez butelkę i może spaść na wszystkie linie bez przywiązania. Jeśli trzy do pięciu Scatterów pojawi się na ekranie w tym samym czasie, rozpocznie się od 5 do 20 darmowych obrotów. Dzwonek jest symbolem Bonusu. Pojawia się on tylko na niesparowanych bębnach. Jeśli zdarzy się to w tym samym czasie, gracz otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości od 32 do 450 zakładów, zwłaszcza jeśli użyłeś promokod PinUp.