Excalibur slot machine

Закрыть [X]

Dla wielu, słowo Excalibur będzie przypominać legendarny miecz króla Artura, który jest czasami przypisuje się magiczne moce. Miecz ten jest podstawą gry o tej samej nazwie od słynnej szwedzkiej firmy NetEnt, która przenosi czasy średniowiecza wprost na ekran Twojego komputera na oficjalnej stronie Pin Up Casino. Wybierz się w pełną przygód podróż do kreskówkowej krainy wypełnionej postaciami z opowieści o Excaliburze. Wszystkie Twoje ulubione postacie są zawarte w automacie, takie jak czarodziej Merlin i oczywiście Król Artur.

Podkreślenia maszyny do gry

Excalibur to jeden z najlepszych automatów do gry z doskonałą grafiką, świetnym dźwiękiem, wieloma funkcjami bonusowymi i dużymi wypłatami. Aby przygotować się do wszystkich aspektów gry z wyprzedzeniem, sprawdź jej główne cechy:

 • Typ gniazda — wideo;
 • Liczba bębnów — 5,
 • Liczba linii wypłat — 20;
 • Szczególne symbole — Wild, Scatter;
 • Spinners — jest,
 • Gry bonusowe — nie;
 • Risk-toy — nie;
 • Jackpot — statyczny;
 • Maksymalny mnożnik — x10000;
 • Autoplay — jest;
 • Return Percentage to Player (RTP) — 95.08%.

Jest to slot o średniej wariancji, na którym mogą grać gracze z każdym bankrollem.

Panel sterowania gniazda wideo

W centralnej części dolnej części ekranu znajduje się główny panel sterowania. Liczba linii wypłat w automacie Excalibur jest stała, ale możesz zmienić stawkę za jeden obrót («Level») z 1 do 4, a wartość monety («Coin Value») z 0.01 do 1.0. Jest tam również przycisk «Auto Play», przycisk maksymalnego poziomu zakładu («Max Bet»), przycisk tabeli wypłat («i») oraz środkowy przycisk do rozpoczęcia gry w trybie ręcznym.

W dodatkowym panelu na dole po lewej stronie ekranu możesz zmienić ustawienia gry oraz opcję autoplay.

Symbole i zasady wypłat

Symbole na slocie Excalibur są podzielone na dwie grupy w oparciu o ich znaczenie. Regularne ikony o wysokiej cenie przedstawiają postacie z opowieści — króla Artura, czarodzieja Merlina, Lancelota, Lady Ginewrę, Panią Jeziora, Morganę i Czarnego Rycerza. Symbole o najniższej wartości to 10, J, Q, K i A.

Wygrywające kombinacje są wypłacane od lewej do prawej, a zasada polega na tym, że jeden z symboli musi znaleźć się na pierwszym bębnie, a łańcuch identycznych ikon musi być ciągły i znajdować się na linii wygrywającej.

Bonusowe cechy maszyny online

W grze znajduje się kilka różnych funkcji specjalnych. Główny symbol Wild jest w postaci miecza wbitego w skałę. Jeśli pojawi się ona na linii płatnej, zastąpi każdą inną regularną ikonę, tworząc wygrywającą kombinację. Jeśli uda Ci się zdobyć pięć Wildów na jednej wygrywającej linii, otrzymasz maksymalną wygraną w wysokości 10 000 zakładów!

Symbol Złotego Dzika pojawia się tylko na trzecim bębnie i zastępuje wszystkie inne ikony z wyjątkiem Scatter. Jeśli znajdzie się on w zwycięskim zestawie symboli, wypłaca wygraną pomnożoną przez cztery.

Scatter jest w formie złotego pucharu. Scatter oferuje wypłatę za pojawienie się w dowolnej pozycji na bębnach w ilości od dwóch do pięciu sztuk. Gdy trzy, cztery lub pięć Scatterów zostanie trafionych, uruchomiona zostanie runda 10, 20 lub 30 darmowych obrotów. Ta runda wypłaca wygrane pomnożone przez trzy (z wyłączeniem dodatkowych otrzymanych freespinów).

Rozpocznij gaming machines na prawdziwe pieniądze z Excalibur wypłaty — tutaj każdy obrót bębnów jest w stanie przynieść solidne wygrane!