Grając w Ogród Bogactwa

Закрыть [X]

Automat Garden Of Riches obudzi w graczach romantyczne i hazardowe uczucia w tym samym czasie. Opisane wydarzenia rozgrywają się w magicznym ogrodzie. To właśnie tutaj piękne młode osoby wybierają się na spotkanie. Będą one otoczone magicznymi przedmiotami, które przyniosą korzyści graczowi. The Garden of Wealth to gra hazardowa, która jest również dostępna w trybie darmowym w Pin Up Casino. Jak grać – decyduje tylko hazardzista.

Interfejs automatu Garden Of Riches

Bębny otoczone są magicznym ogrodem z mnóstwem zieleni. Taki krajobraz z pewnością nastawi graczy na pozytywne emocje. Dają one hazardzistom będzie pole gry z symbolami. Jest on podzielony na pięć bębnów.

Poniżej niego znajduje się panel kontrolny. Przyciskami “-” i “+” w opcji “Linie” ustawia się ilość linii (1 do 10). Te same klawisze znajdują się obok opcji “Bet / Line”. Pozwalają one kontrolować wielkość zakładu liniowego. W rezultacie, możesz postawić na linii od 4 do 1000 kredytów.

Aby rozpocząć grę należy użyć przycisku “Start”. Jest on używany do pojedynczego obrotu. Jeśli gracz woli natychmiast aktywować serię obrotów w trybie automatycznym, użyj klawisza “Autoplay”. Tabela wypłat otwiera się po kliknięciu na “Tabela wypłat”. Przycisk “Gamble” jest przejście do gry ryzyko, które jest dostępne do podwojenia wygranych.

Kombinacje automat online Wealth Garden

Aby symbole wygrywały, muszą one tworzyć kombinacje na aktywnych liniach. Wypłaty są przyznawane tylko za łańcuchy, które są ułożone od lewej do prawej, zaczynając od pierwszego bębna. Najmłodszymi symbolami są karty 10, J, Q, nieco większe stawki ustalane są dla kombinacji K i A. Trzy symbole zajmują kolejne miejsca pod względem wysokości wygranej:

  • diademe;
  • pearl;
  • rose.

Najbardziej wartościowe elementy to te z portretami postaci. Na przykład, kombinacja 5 znaków ze zdjęciami młodego mężczyzny ma mnożnik x200, a dla tego samego łańcucha z dziewczyną – x500.

Dziewczynka jest nie tylko najdroższym piktogramem, ale także służy jako znak szczególny. Jako Dzika, zastępuje ona obrazek bazowy. Działając jako Scatter, jest on kluczem do uruchomienia freespinów. Za 3 do 5 symboli Scatters, gracze są uprawnieni do 10 darmowych przebiegów. Jeśli dziewczyna pojawi się na ekranie podczas darmowych obrotów, pozostanie na miejscu do końca. I dlatego łańcuchy nagród będą tworzone o rząd wielkości częściej.

Uzupełnieniem trybu głównego jest gra ryzyka z równymi szansami. Pozwala to na kilkukrotne zwiększenie wygranej. W nim zobaczysz standardową piramidę. Należy zgadnąć, na którym elemencie zatrzyma się wskaźnik biegu. Jeśli wybór zostanie dokonany poprawnie, wygrana wzrośnie dwukrotnie. Ale błąd w przewidywaniu doprowadzi do tego, że kwota płatności zostanie utracona.

Automat do gry Garden Of Riches stał się unikalnym połączeniem romansu i ekscytacji. Zakochani młodzi ludzie zapewnią Ci nie tylko pozytywne emocje, ale również duże wygrane pieniężne. Możesz skachat Pin Up i zagrać na automacie Garden of Riches i wycisnąć maksymalną wypłatę!