Gra w Wielkiego Szlema

Закрыть [X]

Historycznie rzecz biorąc, najbardziej znane automaty do gry w Pin Up 777 firmy Novomatic należą do kategorii owocowych. Symulator Wielkiego Szlema nie był wyjątkiem, w którym stary temat został atrakcyjnie wcielony. Zewnętrznie dość stylowy, prezentowany wirtualny slot zapewnia doskonałe warunki do gry. W tym pozwala skachat Pin Up automaty i grać za grosze bez podejmowania wysokiego ryzyka. Daje możliwość doświadczenia wygody i prostoty symulatora w trybie online.

Grand Slam online automat do gry podstawowe zasady

Sloty stały się tak popularne przede wszystkim dzięki swojej prostocie. Od początku ich istnienia zasada działania nie uległa zmianie – musisz stworzyć kombinację, kręcąc bębnami i otrzymać za to wygraną. Zwycięskie sekwencje w Grand Slam powinny składać się z trzech lub więcej takich samych symboli. Niewielkie zmiany są wprowadzane przez specjalne symbole. Na przykład, Vild może rozcieńczyć identyczne zdjęcia, zastępując brakujące.

Aby identyczne obrazy stały się kompletną kombinacją, muszą znaleźć się na jednej z linii gry. I w tej kwestii możliwy jest wyjątek – Scatter nie zależy od swojej lokalizacji, więc przynosi wypłatę z dowolnego miejsca na polu.

W prezentowanym automacie dostępna jest gra na ryzyko. Oznacza to, że każda wygrana może zostać podwojona poprzez odgadnięcie koloru karty. Należy jednak podejść do tego odpowiedzialnie, gdyż w przypadku niepowodzenia, wygrane za dany obrót przepadają.

Rekomendacje dla początkujących

Mechanika gry w prezentowanym symulatorze oparta jest na generatorze liczb losowych, który pozwala na wybieranie losowych symboli, a jednocześnie uniemożliwia jakiekolwiek oszustwa. Więc jedyną opcją, aby zwiększyć swoje szanse w jakikolwiek sposób, jest wybranie dobrej strategii. Najlepszym sposobem na to jest skorzystanie z wersji demo. Pozwala na wykonanie tylu obrotów, ile chcesz, bez używania go do obstawiania i w pełni odtwarza cechy gry. W ten sposób możesz ćwiczyć i przygotować się do gry z prawdziwymi zakładami.

Cel gry Grand Slam automat online

W dolnej części ekranu znajduje się panel kontrolny, którego styl jest dobrze znany fanom marki Novomatic. Mieści tylko kilka przycisków – uruchomienie bębnów, wybór stawki, auto play. Również po zwycięskim obrocie stają się aktywne przyciski do wyboru garnituru w rundzie ryzyka. Wszystkie przyciski są podpisane, dostępna jest wersja w kilku językach, co jest szczególnie przydatne dla użytkowników Runet.

Na szczególną uwagę zasługuje przycisk “Tabela wypłat”. Pozwala on otworzyć okno z podpowiedziami, w którym wyszczególnione są wszystkie współczynniki wypłat, a także krótko opisane funkcje znaków specjalnych i warunki rund dodatkowych.

Automat do gry Grand Sam oferuje świetne warunki dla początkujących graczy. Proste zasady, dodatkowe elementy gry oraz przyjazny interfejs sprawią, że zapoznanie się z symulatorem będzie tak szybkie, jak to tylko możliwe. Uruchom grę w dowolnym trybie, wykorzystując wszystkie jej funkcje do maksimum.