Automat Ice Hockey

Закрыть [X]

Fascynujący automat do gry Ice Hockey od firmy Playtech doceniony przez fanów sportu na lodzie! Jeśli identyfikujesz się jako fan hokeja, spiesz się, aby zanurzyć się w tej niezapomnianej atmosferze. Maksymalny blask, zastrzyk energii i adrenaliny gwarantowany! Czy jesteś już zainteresowany tym slotem? Skorzystaj z okazji i zagraj w nią, aby ugasić pragnienie zwycięstwa i odpocząć od codziennej harówki. Kiedy już zagrasz w tego jednorękiego bandytę, będziesz chciał zagrać na prawdziwe pieniądze ponownie, ponieważ wiele wspaniałych niespodzianek czeka na Ciebie, aby wygrać w Pin Up oficjalne kasyno online i wzbogacić się.

Perfekcje gry Hokej z krążkiem maszyny

Po uruchomieniu Hockey, można wybrać dwie drużyny, które będą walczyć przeciwko sobie. I to nie jest formalność, bo Twój wybór decyduje o kolejności punktowania. Gra drużyn odbędzie się na pięciu bębnach i piętnastu aktywnych liniach, z minimalnym zakładem w wysokości jednego centa i maksymalnym zakładem w wysokości jednego dolara. Dzikim symbolem w automacie Hockey With Pucks jest bramka hokejowa. Nie mogą one zastąpić brakującego w kombinacji obrazu, ale mogą dać graczowi jackpot w wysokości 10.000 monet.

Wygraj z Hokejem na Lodzie jest prawdziwy

Logo Ice Hockey jest Scatterem slotu, który płaci niezależnie od jego pozycji. Rundy bonusowe w tej grze sprawią, że wzbogacisz się również na pieniądzach. Pospiesz się i wypróbuj online slots na pieniądze w Polsce i studiuj jego funkcje, abyś mógł je w pełni wykorzystać!

  • bębny — 5;
  • linie — 15;
  • poszukiwanie jackpota — statyczne;
  • Symbol rozprzestrzeniania się — tam;
  • dziki symbol — tam;

  • grabonusowa — tam;
  • auto gra — tam.

Po zarabianiu na wirtualnym boisku hokejowym, zwróć uwagę na slot Lord Of The Ocean, który zaskoczy Cię równie ładnymi wypłatami.