Wszystkie automaty do gier firmy Igrosoft

100 000 Pyramid
Pixies of the Forest
Crown of Egypt
African Simba
Venetian Carnival
Riches of India

Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkich istniejących producentów automatów online casino Pin-Up, Igrosoft jest jednym z najbardziej popularnych. Posiada dużą liczbę slotów, a wszystkie z nich są dość interesujące, co czyni je atrakcyjnymi dla graczy. W tej sekcji, można znaleźć wspaniałe darmowe gaming machines Igrosoft dedykowane do różnych tematów. Może chcesz wziąć udział w szpiegowskiej przygodzie? Albo pójść do baru, który oferuje doskonałe, choć wirtualne, piwo? W stanie przynieść sloty z Igrosoft gambler i, na przykład, w pasiece, gdzie czeka na zabawnego niedźwiedzia.

Podstawy automatów do gier

automaty do gier igrosoft

Praktycznie wszystkie sloty free-to-play, po wejściu do Pin Up, od Igrosoft mają podobną strukturę. Gracze mogą więc grać na pięciu bębnach i dziewięciu liniach. Ale liczba linii może być również zmieniona według własnego uznania. To samo dotyczy wielkości zakładu, gracz sam decyduje, ile pieniędzy jest gotów wyłożyć na każdy obrót bębnami. W darmowej wersji slotów, która jest oferowana w tej sekcji, możesz również obstawiać, ale do tego celu użyj specjalnych wirtualnych kredytów. Firma Igrosoft oferuje darmową grę na prawie każdej maszynie, więc wybór od hazardzisty jest bardzo duży: Resident, Crazy Monkey, Island, Rock Climber, Fruit Cocktail i inne legendarne gry są dostępne dla każdego.

Gry bonusowe w automatach Igrosoft

W każdym slocie od firmy Igrosoft prezentowane są ciekawe rundy bonusowe, które pozwalają na zdobycie jeszcze większych wygranych. Gry bonusowe są aktywowane przez specjalne symbole, a ich tematyka zawsze pokrywa się z ogólną tematyką. Kolejną cechą charakterystyczną jest to, że gra bonusowa składa się z dwóch rund. W pierwszej z nich gracz musi konsekwentnie wybierać przedmioty spośród tych prezentowanych, a jeśli wszystko pójdzie tu dobrze, otworzy się drugi etap. Oznacza to, że musi on dokonać wyboru spośród dwóch pozycji. I tylko jeden z nich wygra! Firma Igrosoft oferuje automaty do gry w ten sposób, że w każdym z nich można znaleźć unikalną grę bonusową.

W skrócie, jeśli chcesz znaleźć prostą, ale bardzo wciągająca gra z dodatkami bonusowymi, to sloty online Igrosoft może być doskonałym rozwiązaniem dla graczy.