Automat do gry Koktajle Hawajów

Закрыть [X]

Większość pracowników biurowych uważa, że sam pomysł przebywania przy komputerze w niewentylowanym biurze jest raczej niekomfortowy. A jeśli wziąć pod uwagę psychologiczną presję zarządzania, planów i harmonogramów, sytuacja wygląda więcej niż przygnębiająco. W takich chwilach chce się rzucić wszystko i wyjechać na wakacje. Gdzieś, gdzie nie ma betonu, asfaltu, zarządzania, korków i wielu innych rzeczy, które są typowe dla megamiast. A jakież inne miejsce mogłoby być obiektem marzeń, jeśli nie jakaś tropikalna wyspa na oceanie. Do takich miejsc z pewnością można zaliczyć Hawaje. I w tym zestawieniu to miejsce będzie na szczycie listy. W końcu, jeśli nie tam jechać na wakacje, to gdzie indziej. W końcu tylko tam wakacje będą najjaśniejsze. Nikt nie będzie ci przeszkadzał. Będziesz tylko Ty, słońce, woda i dobry humor. Hawaje słyną również z barmanów i charakterystycznych koktajli. Zbrodnią byłoby nie spróbować tych napojów. Uprzejmy barman sam zaproponuje Ci swój popisowy koktajl, aby poznać Twoją opinię. To jest temat dla nowego slotu, który wybrali deweloperzy z SoftSwiss. Stworzyli maszyny do gier Pin Up online Hawaii Cocktails.

Koktajle i automaty online

Możesz znaleźć i przetestować automaty online Hawaii Cocktails odwiedzając jedną z wielu stron. Sloty Hawaii Cocktails zaoferują Ci relaksujący czas przy automacie. A jeśli szczęście jest uruchomiony wysoki może skończyć się z wystarczającej ilości gotówki, aby kupić wycieczkę na Hawaje, aby wziąć wakacje prosto do Hawajów. Automat Hawaii Cocktails ma pięć bębnów i dziewięć aktywnych linii wypłat. Kwota zakładu w slocie, od dziesięciu centów do jednego kredytu w dowolnej walucie na jednej aktywnej linii. Całkowita stawka za obrót, może wynieść do dziewięciu kredytów. Maszynę graficzną trudno nazwać zaawansowaną, ale wygląda ona jasno i kolorowo, wprowadzając atmosferę odpoczynku. Polecana jako podobna maszyna o koktajlach, choć owocowa, również może wydać się bardzo ciekawa.

Hawaii automaty online

Na bębnach slotu Hawaii Cocktails, będziesz mógł zobaczyć pełny bar na jednej z plaż na Hawajach. Wśród symboli można zobaczyć różne koktajle, kokosy, kolibry oraz nominały kart do gry od dziewiątki do asa. Dzikim symbolem w automacie jest obrazek koktajlu w kokosie. Symbolem scatter jest koliber. Trzy lub więcej takich symboli przyniesie Ci dodatkowe wygrane.