Automat do gry Owl Eyes

Закрыть [X]

Jest wiele obrazów, które w ten czy inny sposób kojarzą się z horrorami i wzbudzaniem strachu w ludziach. Jedną z nich jest sowa. Jeśli w dzień ten ptak wygląda spokojnie i niegroźnie dość, to w nocy spotkanie z nim nie szczęśliwy. Zwłaszcza jeśli do spotkania dojdzie gdzieś w gęstwinie lasu. A jeśli się zgubisz, nie wiesz, gdzie iść, a osada nie jest tak blisko, to strach będzie wystarczająco silny. Dlaczego sowa zdobyła taką sławę, nie wiadomo. Poza dużymi oczami, które w nocy mogą przestraszyć, nie ma nic więcej, ani w wyglądzie, ani w zachowaniu, co mogłoby onieśmielać. Jednak filmowcy dość aktywnie wykorzystują ten obraz, by stworzyć zastraszającą scenerię filmową. A one tylko wzmocniły obraz złego ptaka w umysłach ludzi. Niedaleko od filmowców, i twórców oprogramowania dla portalu online. W końcu to oni stworzyli slot o ptaku. Wybitni programiści z firmy Nextgen Gaming. To oni stworzyli automaty online kasyno online Owl Eyes jednorękich bandytów do gry w azteckie złoto.

Filiny i automaty online

Znajdź i poznaj automaty do gry Owl Eyes online, jeśli odwiedzisz jeden z wielu portali. Automat Owl Eyes ma pięć bębnów i pięćdziesiąt linii płatnych. Zakłady na maszynie wahają się od jednego centa do dwóch euro za linię. Całkowity zakład na jeden spin może osiągnąć sto euro. Grafika w slocie Owl Eyes nie jest na tyle zaawansowana na tle nowoczesnych slotów. Ma to jednak swoje piękno. Obraz na ekranie wygląda dość ponuro, przypomina leśną gęstwinę w nocy. Ścieżka dźwiękowa brzmi wystarczająco złowieszczo, aby pomóc Ci zanurzyć się w atmosferze gry. Nawet nie zauważysz jak kilka godzin gry w Owl Eyes przeleci Ci przed oczami. A te kilka godzin może sprawić, że będziesz o wiele bogatszy.

Leśne sloty online

Na bębnach slotu Owl Eyes, zobaczysz dużą liczbę symboli z dziwnymi i złowieszczymi obrazami. Są wśród nich tajemnicze grzyby, magiczne drzewa, borsuk, ptak z piórami, księżyc w pełni oraz nominały kart do gry od dziesiątki do asa. Dzikim symbolem w grze Owl Eyes jest sowa. Symbol scatter jest przedstawiony jako księżyc w pełni. Te symbole są wypłacane niezależnie od ich pozycji na bębnach. Pojawienie się trzech lub więcej takich symboli przyniesie Ci obroty z nagrodami. W tych spinach, zakład dla Ciebie, zrobi portal. Cóż, jeśli znudzi się z tego slotu, można przejść do slots online na pieniądze, można grać na naszej stronie internetowej.