Wildcat Canyon slot machine

Закрыть [X]

Niewiele osób wie, co tak naprawdę dzieje się na amerykańskiej pustyni. Jeśli posiadają jakąkolwiek wiedzę, to z reguły ogranicza się ona do oglądania pełnych akcji i fantastycznych filmów, których akcja z pewnością rozgrywa się na pustyni. To właśnie tam rozgrywają się wydarzenia związane z łapaniem przestępców, handlarzy narkotyków, pościgami, a nawet bitwami powietrznymi z kosmitami. Sprawia to wrażenie, że pustynie są miejscem, w którym na pewno wydarzą się niesamowite rzeczy. A same pustynie są tak samo pełne kosmitów, zamkniętych baz wojskowych, maniaków i przedstawicieli karteli narkotykowych. Chociaż te domysły dość łatwo się rozwiewają. Faktem jest, że filmowanie na pustyni jest o wiele tańsze. Ale co tak naprawdę się tam dzieje? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć deweloperzy z firmy NextGen Gaming. Więc stworzyli automat online kasyno na prawdziwe pieniądze, o nazwie Wildcat Canyon.

Wildcat i automaty online

Możesz grać w automaty Wildcat Canyon online, jeśli odwiedzisz jedno z kasyn online lub po otrzymaniu Pin Up sign up bonus. Automat do gry Wildcat Canyon ma pięć bębnów i dwadzieścia aktywnych linii wypłat. Wielkość zakładu w slocie, od jednego centa do pięciu euro za linię. Całkowity zakład na spin, może być do stu dwudziestu pięciu euro. Grafika urządzenia wygląda prosto i skromnie. To prawdopodobnie docenią gracze z doświadczeniem, którzy doceniają maszyny w pierwszej kolejności, prostotę i wygodę. Dodatkowa funkcjonalność i ekstrawagancje graficzne, z pewnością nie są im potrzebne. Ścieżka dźwiękowa przypominająca nieco muzykę z westernów, zanurzająca nas w klimacie amerykańskich prerii. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, ale możliwe jest również szybkie wzbogacenie się. W ciągu zaledwie kilku obrotów możesz stać się znacznie bogatszy, nie martwiąc się o swoją przyszłość. To jest właśnie piękno hazardu.

On the prairie automaty online

Na bębnach Wildcat Canyon zobaczysz rośliny i dzikie zwierzęta amerykańskiej pustyni. W końcu to tylko na pierwszy rzut oka na pustyni i opuszczony. W rzeczywistości jest tu wiele dzikiej przyrody i bogaty świat zwierząt i owadów. Po prostu nie objawia się to tak wyraźnie jak w innych częściach świata. Wśród symboli będziesz mógł zobaczyć dzikiego kota, orła, owcę, kaktusa i wiele więcej. Dzikim symbolem w grze jest wizerunek dzikiego kota. Ten symbol może zastępować inne. Symbolem scatter jest odcisk stopy w piasku.