Automat do gry Jack And The Beanstalk

Закрыть [X]

Jack And The Beanstalk to automat do gry od NetEnt wydany w listopadzie 2013 roku. Jest on oparty na słynnej brytyjskiej bajce o tym samym tytule. Klienci kasyna Pin Up 777 są zaproszeni do włączenia tego slotu w jednym z dwóch trybów — za darmo lub za stawki pieniężne. Każdy z formatów ma swoje zalety, z którymi możesz zapoznać się bezpośrednio podczas rozgrywki.

Jack and the Beanstalk jest prezentowany w wygodnej wersji mobilnej. Dzięki temu można w nią grać na urządzeniach przenośnych z systemem iOS lub Android wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu. Ponadto, gra jest dostępna do uruchomienia bezpośrednio w przeglądarce lub pobrać specjalny do pobrania aplikacji Pin Up.

Zasady gry i parametry slotu online

Pięciobębnowy automat Jack And The Beanstalk charakteryzuje się prostymi zasadami i przejrzystą rozgrywką. Do zestawu jego cech technicznych należą:

  • 20 linii nagród;
  • Dziki znak (logo gry);
  • Symbol Scatter (skrzynia ze skarbem);
  • okrągłofrispina (10 rund);
  • opcje nagród;
  • dodatkowe mnożniki (x3).

Na każdej z aktywnych linii można postawić do 10 monet. Wartość jednej monety może wynosić od 1 do 50 centów. Za jeden obrót można zgarnąć aż do 100$. Stopa zwrotu wygranych ustalona jest na 96,28%. Jeśli chcesz, możesz przełączyć się na obracanie bębnami w trybie automatycznym lub aktywować opcję «Fast spin».

Symbole i opcje nagród

Trzy lub więcej symboli musi być obecnych na ekranie, zanim zostanie utworzona sekwencja nagród. Mogą to być karty o minimalnych nominałach, olbrzym z dwiema głowami, konewka, koza, siekiera i portret Jacka. Logo gry to Wild. Nie tylko zastępuje on inne symbole, ale także aktywuje re-spin. W rezultacie, joker przesunie się z lewej strony na prawą, aż całkowicie zniknie z ekranu. Wild może spaść w dowolnym miejscu, co pomaga w tworzeniu większej ilości kombinacji nagród.

Skrzynia Skarbów jest Scatterem. Po trzech z jego znaków rozpocznie się runda dziesięciu darmowych spinów z mnożnikiem x3. Ale to nie wszystkie cechy tego slotu. W trakcie gry na ekranie może wypaść kolejny znak — klucz. Może on pojawić się tylko na piątym bębnie podczas freespinów, pomagając odblokować jokery w tym procesie. Graj na optymalnym zakładzie i wygraj do 600.000 monet na video slocie Jack And The Beanstalk.