Gra w Jackpot Crown

Закрыть [X]

Automat Jackpot Crown to oryginalne dzieło firmy Novomatic, które pozwala na wspaniałą i dochodową rozrywkę w PinUp. Otrzymujesz wersję demonstracyjną, więc możesz grać i opracowywać własne strategie rozgrywki. Ciesz się ciekawym modelem po uzyskaniu Kod promocyjny kasyna Pin Up, a wcześniej przestudiowaniu zasad i zapoznaniu się z panelem sterowania automatu Jackpot Crown online.

Interfejs automatu online z bonusem

Korzystanie z automatu Jackpot Crown jest łatwe i proste dzięki wielojęzycznemu interfejsowi. Jeśli klawisze funkcyjne nie są przetłumaczone, a następnie zrozumieć ich znaczenie doświadczonych graczy i początkujących pomoże małe wskazówki. Aby rozpocząć rozgrywkę i uruchomić nowy spin klucz zapewnia “Start”. Odtwarzanie w trybie automatycznym umożliwi przycisk “Autostart”. Aby podjąć wypłatę wystarczy kliknąć na “Gamble”, a aby zwiększyć wygraną uzyskaną po udanym obrocie będzie można włączyć “Double”.

Ponieważ automat Jackpot Crown posiada pięć zawsze aktywnych linii, możliwość wyboru mniejszej liczby nie będzie możliwa. Aby aktywować te linie w grze będzie można nacisnąć przycisk “Linie”. Wybierz zakład linii pomoże przycisk “Bet / Line”, i grać na maksymalny zakład będzie możliwe po włączeniu “Max Bet”. Otwieranie i przeglądanie tabeli wypłat z dokładnym opisem współczynników jest możliwe dzięki klawiszowi funkcyjnemu “Tabela wypłat”. Wyświetlenie dostępnej liczby kredytów na koncie pomoże “Credit”. Rozwój ten charakteryzuje się kilkoma podstawowymi ustawieniami, które poznasz bezpośrednio podczas nauki dema.

Regulacje dotyczące automatu do gry po dokonaniu wpłaty

Pięciobębnowy automat Jackpot Crown ma pięć zawsze aktywnych linii, więc nie możesz zmniejszyć ich liczby, nawet jeśli chcesz. Przed rozpoczęciem gry w trybie demo lub w trybie ryzyka – pierwszą rzeczą do zrobienia jest ustawienie zakładów. Minimalna linia zajmuje 8 kredytów, chociaż jeśli planujesz grać w grę na wielką skalę, dozwolone jest postawienie 2,000 kredytów na jeden aktywny pasek.

Zasady tworzenia łańcuchów nagród w maszynach online

Aby utworzyć wygrywającą kombinację, na bębnach powinny pojawić się trzy lub więcej takich samych symboli. Muszą one zaczynać się na pierwszym bębnie od lewej do prawej. Wygrana jest obliczana na podstawie początkowego zakładu i aktualnych kursów dla każdego obrazu. Więcej o współczynnikach dowiesz się ze specjalnej tabeli wypłat.

Możesz zgarnąć wygraną natychmiast po zakończeniu obrotu lub zaryzykować i spróbować ją podwoić w grze ryzyka. Zatrzymanie się na drugiej opcji polega na poprawnym odgadnięciu koloru odwróconej karty. Jeśli po tej odpowiedzi nastąpi błędna odpowiedź, postawiona na linii wygrana zostanie spalona.

Automat do gry Jackpot Crown jest opłacalny i ekscytujący. Docenić korzyści i zdecydować się na grę teraz.