Automat wrzutowy Katana

Закрыть [X]

Australijska firma Novomatic 15 kwietnia 2011 roku wydała fascynujący slot Katana. Rozrywka hazardowa z klasyczną mechaniką ujawnia zawiłości orientalnych sztuk walki. Nie może pochwalić się trójwymiarową grafiką i niewyobrażalnymi efektami animacji. Mimo to, slot jest bardzo przyjemny do gry na stronie Pin Up.

Zakręć pięcioma bębnami i stwórz zwycięskie kombinacje na 20 dostępnych pasach. Wykorzystaj kod promocyjny od Vulkan Betting, aby uczynić ryzykowne spędzanie wolnego czasu bardziej opłacalnym. Teoretyczny procent zwrotu w wysokości 95,02% obiecuje mnóstwo nagród. Skorzystaj z prawdziwej szansy na wygranie 50.000 kredytów za każdy szczęśliwy obrót, zwłaszcza po wpisaniu kodu promocyjnego Pin Up!

Cechy projektu wizualnego gier hazardowych

.
Interfejs automatu do gry Katana wygląda nietypowo. Udany układ elementów sprawia, że gra na bębnach staje się wygodną rozrywką, w której stawką są lukratywne wygrane. Projekt wykorzystuje orientalne atrybuty, odzwierciedlając kulturę odległych krajów.

Wygrywające sekwencje są tworzone na aktywnych liniach tajemniczych symboli. Twórcy nie użyli jaskrawych kolorów, aby się wyróżnić. Ściśle określony styl spodoba się fanom klasyki, grającym w wersji demo slotów. Legendarne gaminatorov od Novomatic podbijają graczy swoją prostotą. Katana wśród nich!

panel sterowania i tabela wypłat automat Katana

.
Klasyczny panel kontrolny dla automatów Novomatic składa się z typowych przycisków i pól:

  • «Kredyt» — stan konta pieniężnego;
  • «Lines» — ilość aktywnych linii;
  • «Bet/Line» — zakład na linię;
  • «Bet» — całkowita stawka na spin;
  • «Paytable» — tabela wypłat;
  • «Gamble» — wybór gry ryzyka;
  • «Autoplay» — automatyczny tryb obracania bębnami;
  • «Start» — uruchomienie bębnów.

Uruchomienie tabeli wypłat to świetny sposób na zapoznanie się z szybkim podsumowaniem ważnych informacji. Ta pomocna zakładka ma tylko jedną stronę. Pokazuje ona wszystkie symbole tematyczne i ich szanse na kombinację. Wypłata zmienia się wraz z dostosowaniem zakładu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Zasady gry na katanie dla początkujących

Zgodnie z zasadami, aby świętować wygraną, musisz poczekać, aż pojawi się zwycięska kombinacja. Szansa na wygraną zależy od szczęścia i generatora liczb losowych. Użytkownicy są pozostawieni do postawienia zakładów i kręcenia bębnami. W przypadku pozytywnego wyniku, bonus «Shogun Bonus» może zostać aktywowany podczas freespinów. Dzięki niemu wszystkie symbole stają się identyczne, wypełniają komórki bębnów i prowadzą do zwycięstwa.

Standardowa runda ryzyka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Aby zgarnąć jackpota, musisz odgadnąć kolor symbolu karty ukrytej za koszulą. Bonus może zostać uruchomiony po każdym udanym obrocie bębnów. Dodatkowa szansa na grę jest dostępna w wersji testowej slotu.

Poznaj piękno Wschodu w slocie Katana. Ciesz się dynamicznymi obrotami bębnów, lukratywnymi symbolami i wielokrotnymi wypłatami. Specjalne spiny i bonusy są gotowe, aby sprawdzić się w sieci!