Automat do gry Koi Princess

Закрыть [X]

Duża liczba slotów jest zaprojektowana w japońskim stylu, ale to właśnie automat Koi Princess od szwedzkiej firmy NetEnt jest najlepszy według doświadczonych graczy w Pin Up kasyno. Gaminator ma proste zasady i oryginalne opcje bonusowe, więc możesz zgarnąć sporo pieniędzy, nawet jeśli wpiszesz kod promocyjny Pin Up i otrzymasz dodatkowe freespiny. Jakie są dokładnie cechy automatu do gry? Wszystkie niezbędne informacje znajdują się poniżej.

Charakterystyka automatu do gry online Princess Koi

Wirtualna maszyna posiada darmowy tryb demonstracyjny, w którym można poznać wszystkie tajniki procesu i wypróbować różne taktyki. Kiedy jesteś gotowy, aby zwiększyć swój majątek, powinieneś przejść z gry demo na grę z prawdziwymi stawkami. Cechy slotu:

  1. 5 bębnów.
  2. 20 linii wypłat jest zawsze aktywnych.
  3. Do 10 monet na linię.
  4. 1 cent – 1 dolar wartości za monetę.
  5. x500 – maksymalna wygrana.
  6. 96.2 to procent oczekiwanej wypłaty (RTP).

Firma NetEnt zdecydowała, że w japońskiej historii byłaby niewłaściwa runda ryzyka karty, więc wygrane są natychmiast przekazywane na konto.

Symbole podzielone są na trzy kategorie: postacie podstawowe, jokery i elementy kart. Wśród prostych obrazków – lew, żaba, monety. W swoich własnych kombinacjach mogą one przynieść do 300 monet. Możliwościom innych obrazów należy poświęcić nieco więcej uwagi.

Opcje bonusowe online automat do gry Koi Princess

Księżniczka Koi tworzy łańcuchy nawet 2 identycznych obrazów od lewej do prawej, zaczynając od skrajnego bębna. To samo dzieje się z symbolem fali. Jeśli podczas jednego obrotu pojawi się kilka sekwencji, wygrane się sumują. Fala jest jokerem, który zastępuje inne ikony. Smok w złotej ramie otwiera rundę tematyczną Slothunters. Są one oferowane kilka rodzajów do wyboru. Na przykład, gracz może otrzymać 10 darmowych obrotów. Również od 1 do 5 bębnów może być pokrytych symbolami Wild, które przyniosą ogromne wypłaty lub natychmiastową wygraną z mnożnikiem do x30. Kolejna opcja prezentu to tylko jeden obrót, podczas którego na bębnach na pewno pojawi się minimum 5 symboli wypłaty. Ostatnim rodzajem bonusu jest runda tematyczna. Nowy ekran posiada trójpoziomową kierownicę. Jest on podzielony na 12 komórek. Zadanie polega na rzucaniu kostką i poruszaniu się po kole. Docierając do środka koła, możesz stać się właścicielem 1000 zakładów!

Automat do gry online Koi Princess posiada wysokiej klasy grafikę i ciekawe opcje. Nie możesz wątpić, że w grze z zakładami będziesz miał szczęście! Gambling slot zadowoli nie tylko doświadczonych slothunters, ale także początkujących.