Automat do gry Mermaid’s Pearl

Закрыть [X]

Automat do gry Mermaid’s Pearl od firmy Novomatic przypomni wielu graczom >Pin Up Casino kolorowe historie z dzieciństwa o pięknych syrenach i podwodnym królestwie. Ten slot pozwala bez ryzyka eksplorować podwodne głębiny i wygrywać nagrody pieniężne.

Opis slotu Mermaid’s Pearl

Przejdźmy więc do opisania głębin morskich. Gra Mermaid’s Pearl ma pięć bębnów i dziewięć linii do obstawiania. Aby określić wymaganą kwotę zakładu gracz musi kliknąć na przycisk Postaw. Możesz grać, stawiając na jedną linię bębnów od 1 do 100 kredytów. Dla szczególnie ryzykownych graczy automaty Pearl Mermaid dają prawo do postawienia na linii do 900 kredytów — maksimum, które można postawić. Aby wybrać liczbę linii, która będzie decydować o wysokości stawki, wystarczy użyć przycisku Linia.

Możesz rozpocząć grę na maszynach online klikając na Start. Przyciski takie jak Collect i Take Win służą do wypłaty wygranych. Mnożenie zakładów następuje po aktywacji gry przyciskami Double i Bet One. Maszyny Mermaid znacznie ułatwiły to graczom, ponieważ w przypadku utworzenia zwycięskiej kombinacji, linia jest podświetlona na kolorowo.

Kombinacje wygranych i symbole bonusowe

Sloty online Mermaid’s Pearl są bogate w hojne kombinacje, które pozwalają graczowi skąpać się w pieniądzach. Dziki symbol Mermaid’s Pearl jest jokerem, który może zastąpić każdy inny obrazek podczas tworzenia wygrywającej kombinacji. Jeśli graczowi uda się zebrać pięć zdjęć syrenki — uznaj to za święto na swojej ulicy! Trafisz w dziesiątkę. Dobre wypłaty są za kombinacje scatter. Na przykład, pięć symboli scatter zwiększy stawkę o 4,500 razy.

Slot Mermaid’s Pearl zainteresuje graczy i grafiką, a także licznymi bonusami i przyzwoitym zestawem wygrywających kombinacji, a także często jest slotem z darmowymi freespinami, które pobierają Pin Up kod promocyjny.

Cechy gniazda

  • Jackpot: 1400 zł.
  • Rolki: 5.
  • Charakterystyka toczenia: tak.
  • Mnożnik limitu: Tak.
  • Linie: 9.
  • Autoplay: Tak.
  • Dziki symbol: Tak.
  • Rundy bonusowe: tak.