Grając w Monster Manię

Закрыть [X]

Czy chciałbyś poznać kreskówkowe potwory, które uwielbiają jeść owoce? Wtedy automat Monstromania firmy Microgaming da Ci taką możliwość. Przejdź do swojego osobistego gabinetu, aby dokonać wpłaty.

Możesz również uruchomić slot w Pin Up 555, lustro klubu zapewni nieprzerwany dostęp do najlepszych gier. Ciesz się swoimi wygranymi w naszej instytucji i spełnij swoje marzenia.

Symbole i bonusy maszynowe

Maszyna Monster Mania jest urządzona w jasnych, soczystych kolorach. Gra toczy się na 9 liniach na 5 bębnach w 3 rzędach. Możesz postawić do 18 monet na jeden obrót. Po aktywowaniu 5 lub 10 automatycznych obrotów, możesz zrelaksować się i obserwować kręcące się bębny.

Na bębnach znajdziesz następujące symbole:

  • owoców i jagód, które przyniosą Ci od 1 do 250 kredytów;
  • pięć potworów, które płacą od 2 obrazów i przynoszą od 1 do 1,000 kredytów;
  • Jellyfish-like Wild zastąpi każdy z głównych obrazów, ale nie tworzy łańcucha wypłat;
  • Scatter — uśmiechnięty mózg, przyniesie od 10 do 100 całkowitych zakładów niezależnie od miejsca na boisku.

Jak wygrać w slocie

Aby mieć pewność, że w pełni korzystasz z zalet bycia lojalnym klientem i wypłacania swoich wygranych, upewnij się, że masz wszystkie dane dotyczące płatności w swojej osobistej szafce. W tym celu może być nawet potrzebny numer paszportu. Wpisz wszystkie dane zgodnie z prawdą, w przeciwnym razie mogą wystąpić problemy z zaksięgowaniem środków na kartach bankowych i w elektronicznych portfelach płatniczych.

Postępuj zgodnie z instrukcjami lub skontaktuj się z pomocą techniczną, aby wyjaśnić wszystkie swoje pytania. Po pierwszej identyfikacji, kolejne płatności nie będą czasochłonne i mogą być dokonywane natychmiastowo.