Slot Złoto Faraonów II (Bogactwo starożytnego Egiptu)

Закрыть [X]

Proces budowy piramid w starożytnym Egipcie do dziś pobudza wyobraźnię i pozostaje tajemnicą. Ta fascynująca cywilizacja szczyciła się postępem technologicznym, zdumiewającymi budowlami i niewiarygodnymi bogactwami, które posiadali ówcześni władcy — faraonowie. Tak wiele tajemnic skrywa starożytny Egipt, a Ty możesz zbliżyć się do ich rozwikłania, uruchamiając slot Pharaons Gold II. Szczęście zapobiega tylko najbardziej hazardu na kasyno na pieniądze.

Właściwości gaminatora Pharaons Gold II

Pharaohs Gold 2 daje Ci szansę cofnąć się o wiele wieków i poczuć niezliczone skarby egipskich królów. Automaty do gry Pharaoh są swego rodzaju analogiem «jednorękiego bandyty». Druga część automatu na charakterystykę techniczną prawie nie różni się od poprzedniej wersji gry. Główna różnica polega jedynie na ulepszonej grafice. Emulatory automatu do gry Gold of the Pharaohs 2 składają się z pięciu bębnów i dziewięciu linii wypłat. Ekran znajduje się na górze, a przyciski sterujące na dole. Intuicyjny interfejs i przyciski, których działanie odpowiada ich nazwom, nie sprawią trudności nawet początkującym graczom.

Bonusy i kombinacje slotu Pharaons Gold II

Ten slot jest wykonany w stylu starożytnego Egiptu, odpowiednio, główny bohater — faraon. Jego maska jest dzikim symbolem, który może zastąpić niewłaściwy symbol, aby stworzyć kombinację nagród. Ten aktywny symbol jest naprawdę piękny: maska rozpływa się w płomieniach i pojawia się ponownie. A jeśli gracz natrafi na taką animację składającą się z pięciu masek — nadeszła jego godzina X. Trafił w dziesiątkę. Nie zapomnij o grze ryzyka, która może pomnożyć nagrodę dla szczęśliwca, jeśli odgadnie on kolor koloru karty, która spadła.
W automatach do gry za darmo, aby sprawdzić swoje szczęście, a jeśli się znudzisz, możesz grać o prawdziwe nagrody pieniężne.

Cechy gniazda

  • Jackpot: 1350.
  • Rolki: 5.
  • Charakterystyka toczenia: E.
  • Mnożnik limitu: Tak.
  • Linie: 9.
  • Autoplay: Tak.
  • Dziki symbol: Tak.
  • Rundy bonusowe: tak.