Automat do gry Pixies of the Forest

Закрыть [X]

IGT wydało doskonały automat do gry Pixies of the Forest poświęcony magicznym wróżkom. Te bajeczne stworzenia zawsze będą wylatywać na bębny, obdarowując hazardzistów wspaniałymi prezentami. Przed nami wysokiej jakości projekt, który dosłownie sprawia, że użytkownicy wierzą w cuda. W każdej chwili automaty online z wypłatą pieniędzy dostępnych na stronie Pin Up ua.

Projekt maszyny Pixies of the Forest

Pixies of the Forest posiada naprawdę kolorową grafikę, dzięki której w rzeczywistości poczujesz się jak w prawdziwej bajce. Podczas gry będziesz stale słyszeć odgłosy świerszczy, szum lasu i śpiew ptaków. Sama maszyna przedstawiona jest na tle magicznego lasu, na którego szczycie widać wróżki. Interfejs jest maksymalnie uproszczony, a jednocześnie idealnie wpasowuje się w bajkowy świat. Ponadto, na tym automacie często przyznawane są freespiny, które można otrzymać po wpisaniu kodu promocyjnego Pin Up.

Generalna charakterystyka slotu Forest Fairies

Główną zaletą gry jest obecność 99 linii wypłat. Oznacza to, że gracze mogą być bardzo pewni, że bębny automatu Pixies of the Forest będą tworzyć nowe łańcuchy niemal w każdej rundzie. Z innych cech tego slotu warto zwrócić uwagę na następujące:

  • jackpot: 2,000 żetonów;
  • Wild-symbol;
  • Symbol bonusu;
  • Darmowe wyzwalacze kołowrotka.

Bajkowe symbole slotu Pixies of the Forest

Ponieważ slot opowiada historię o magicznych wróżkach, logiczne jest, że to właśnie te wróżkowe stworzenia stały się głównymi symbolami gry. Oprócz nich, na bębnach pojawią się znane wszystkim nominały kart. Gracze zawsze mogą liczyć na wygraną w grze Pixies of the Forest, jeśli na aktywnej linii pojawią się te same wróżki lub karty.

Dwa główne symbole w Pixies of the Forest

Dwa symbole w grze zachwycą Cię swoimi oryginalnymi zdolnościami. Pierwszym z nich jest Wild, który pojawia się tylko na drugim, trzecim i czwartym bębnie. Same jokery nie tworzą kombinacji, mogą jednak łatwo zastąpić inne symbole.

Z kolei symbole bonusowe nie tylko pojawiają się na wszystkich bębnach, ale także przyczyniają się do aktywacji darmowych obrotów. Podczas rundy nagród, symbol Wild pojawi się dodatkowo na pierwszym bębnie.