Automat do gry Riches of India (Bogactwo Indii)

Закрыть [X]

Slots slots online Riches of India został wydany przez Novomatic w kwietniu 2014 roku i przyciąga graczy prostymi zasadami i przejrzystą rozgrywką. Z tym automatem możesz wirtualnie podróżować do Indii i wygrać do 5,000 kredytów w tym procesie. Aby to zrobić, Kasyno Pin Up klientom zaleca się grę w trybie na prawdziwe pieniądze, obstawiając zakłady po uprzednim zdeponowaniu swojego salda gry. Aby przygotować się do gry płatnej, możesz włączyć wersję demonstracyjną. Posiada on identyczny zestaw funkcji i nie wymaga od gracza przechodzenia rejestracji Pin Up na stronie kasyna.

Automat Riches Of India jest dostępny do uruchomienia w kilku wygodnych formatach — w wersji mobilnej, przeglądarkowej lub w aplikacji, którą wcześniej trzeba pobrać i zainstalować. W związku z tym gracz może zdecydować, jak chce grać — na urządzeniach z Androidem, iOS lub na komputerze stacjonarnym.

Cechy techniczne video slotów

Automat Riches Of India posiada pięć bębnów. W sumie jest dziewięć linii nagród, ale nie są one stałe, więc możesz aktywować mniejszą ich liczbę podczas gry. Zakres zakładów na każdą z aktywnych linii gracz ustala sobie sam — od 1 do 100 monet. RTP wynosi 96%, a dyspersja jest średnia. Jeśli chcesz, możesz kliknąć na «Auto» i przejść do automatycznego trybu gry. Wcześniej należy określić liczbę obrotów oraz wysokość zakładów na jeden obrót.

Symbol serii i dodatkowe cechy maszyny

Zdobycie maksymalnej wygranej w slocie Wealth of India przyczyni się do tego:

  • Dziki symbol (brodaty Hindus);
  • Scatter (wiklinowa donica);
  • ryzykowna gra;
  • serię darmowych spinów (15 sztuk).

Symbol Wild zastępuje inne symbole, jeśli pojawi się w odpowiednim miejscu na ekranie. Jego możliwości zastępstwa nie dotyczą Scattera. Jest on reprezentowany przez wiklinową doniczkę i nie jest powiązany z aktywnymi liniami. Jeśli trzy Scatter na ekranie w tym samym czasie, to zaczyna się runda 15 frispinov. Podczas nich będzie obowiązywał mnożnik x3. Oznacza to, że wszystkie wygrane zostaną pomnożone przez współczynnik trzy.

Riches Of India to pięciobębnowy automat z prostymi zasadami i maksymalną wygraną x5,000. Graj za stawki pieniężne i wygraj tę kwotę, uzyskując dostęp do serii darmowych obrotów i uczestnicząc w grze o podwojenie stawki.