Maszyny Santa’s Wild Ride

Закрыть [X]

W ciągu kilku sekund, Santa’s Wild Ride jest doceniana zarówno przez nowicjuszy w świecie hazardu, jak i doświadczonych graczy. Wielu odwiedzających portal z grami decyduje się na obstawianie po zalogowaniu się na osobiste konto automatów Santa’s Wild Ride od Microgaming, które pozwolą Ci poczuć ducha świąt Bożego Narodzenia. Atmosferę tego święta na ekranie odtworzą główni bohaterowie fabuły. Po obróceniu 5 bębnów na 243 stale aktywnych liniach wypłat gracz zobaczy nie tylko wesołego Mikołaja i jego wiernych pomocników. Dzięki kluczowym postaciom wirtualnej historii, aby pokonać Santa’s Wild Ride nie będzie trudne w kasyno online za pieniądze.

Jakie są szanse gracza na trafienie jackpota na stronie?

Aby zdobyć jackpota na stronie zakładu bukmacherskiego, gracz musi wpłacić początkową kwotę depozytu z góry. Do transferu środków dostępne są różne systemy płatności, w tym karty bankowe Mastercard i Visa. Po zaksięgowaniu pieniędzy, każdy członek będzie mógł ustawić optymalną wartość monet w panelu kontrolnym i rozpocząć budowanie kombinacji nagród. W podziale maksymalnej nagrody weźmie udział symbol Wild z logo firmy. Ten znak zwiększy konto gracza o 800 całkowitych zakładów. Szanse na zdobycie dużego wyniku wynoszą 95,8%.

Symbole automatu do gry

Zdobądź dolary w głównej grze hazardzista pomoże wysoko płatną serię symboli automatu, który zawiera obrazy związane z tematem wirtualnych maszyn. Maksymalny stosunek wypłat otrzymały tak cenne postacie jak skrzynka na listy, rower, elf z wiertarką w ręku, urocza śnieżna panna oraz świąteczne smakołyki. Jesteśmy również podekscytowani, aby zobaczyć głównego bohatera okazji, Santa Claus, jazda jego cool motocykl.

Jak skorzystać z bonusu maszynowego online?

Santa’s Wild Ride to gra hazardowa z bonusami. Jeden z nich nazywa się Free Gift Bonus. Pozwala on na otrzymanie prezentów od Mikołaja, jeśli główny bohater historii pojawi się na 2 i 4 bębnach. W grze możesz również aktywować serię darmowych spinów. Aby wykonać 25 obrotów bębnów bezwzględnie należy zebrać kombinację symboli od 3 do 5 symboli Scatter. Rolę Scatter pełnią klucze do motocykli.