Slot Sparta (podróż do świata spartańskiego)

Закрыть [X]

Gaminator Sparta to ekscytująca gra slotowa zaprojektowana dla prawdziwych mężczyzn i kobiet, którzy są w stanie stanąć w obronie własnej. Ta gra oferuje możliwość pokazania ducha walki i wziąć udział w niebezpiecznych bitwach. I w nagrodę za odwagę są używane dość solidne wygrane pieniężne w online casino na pieniądze.

Podstawowe zasady gry na automacie Sparta

Automat do gry Sparta to klasyczny zestaw narzędzi. Gracz otrzymuje pięć bębnów i dziewięć aktywnych linii wypłat. Wyboru liczby linii można dokonać za pomocą przycisku Line, natomiast do określenia wielkości zakładów — za pomocą przycisku Bet. Znajduje się tam również przycisk BetMax, który odpowiada za maksymalny zakład. W tym automacie sterowanie jest proste, więc możesz bezpiecznie kliknąć Start i zanurzyć się w świat wojen spartańskich. Po tym jak bębny przestaną się kręcić, powinieneś sprawdzić kombinacje, które wypadły i odebrać swoją zasłużoną nagrodę.

Symbole bonusowe i zwycięskie kombinacje w slocie Sparta

Grając na automatach, od razu można docenić kolorową, stylizowaną grafikę Spartan Wars. W slocie znajduje się wiele symboli bonusowych. Na przykład, pięć tarcz lub amfor pomnoży zakład wojownika o 250 razy. Pięć obrazów mieczy zwiniętych w rzędzie zwiększy zakład o 400 razy, a pięć katapult lub statków przyniesie jeszcze poważniejsze kwoty — inwestycja zostanie pomnożona przez współczynnik 750. Ale najważniejszy symbol — dziki symbol z wizerunkiem dzielnego Spartanina. Pomoże on utworzyć zwycięską kombinację, a po zakręceniu pięciu jego twarzy gracz spodziewa się głównej nagrody — jackpota.

Nadszedł czas, aby przejąć kontrolę nad własnym losem i wygrać nagrody pieniężne w automacie do gry Sparta. Szczęście uśmiechnie się tylko do najodważniejszych wojowników.

Specyfikacja gniazda

  • Jackpot: 5000.
  • Rolki: 5.
  • Symbol rozproszenia: Tam.
  • Dziki mnożnik: tak.
  • Linie: 9.
  • Autoodtwarzanie: tak.
  • Dziki symbol: tak.
  • Rundy bonusowe: brak.