Maszyna Supe It Up

Закрыть [X]

Twórcy gier Microgaming nigdy nie przestają nas przekonywać, że nawet najprostsze gry hazardowe mogą być hojne, ekscytujące i zabawne. Przykładem tego jest gaminator Supe It Up, który zaraz po pojawieniu się na rynku zyskał porządną armię fanów. Wirtualny model samochodu dla Hook-up, przedstawiony jako Pin Up online, jak każdy hazardzista, który chce przekształcić swój samochód z najnowszą technologią. Możesz dostać to, co chcesz, stawiając zakłady lub bawiąc się w trybie demo.

Rewards

Fascynująca tematyka maszyny oferuje odwiedzającym stronę wykazanie się swoimi umiejętnościami i wyobraźnią. Gracze nie tylko będą zaangażowani w proces pompowania samochodów w grze, ale również będą mieli możliwość oceny hojności płatności. Ponieważ gracze są zainteresowani nie tylko jasne wysokiej jakości grafiki i przyjazny dla użytkownika interfejs, ale także zalety funkcjonalne, każdy będzie w stanie zapewnić regularne kredyty na konto. Zrobione w formie panelu kontrolnego z ogromnym czerwonym przyciskiem spustowym, daje do zrozumienia, że wszystko jest w rękach graczy.

Zasady gry

Ten popularny automat wyposażony jest w pięć bębnów. Możesz na nich wykorzystać od 1 do 25 linii. Na każdym aktywnym pasku postawić oferty od 0.01 do 0.25 kredytów. Pomyślne przeprowadzenie rotacji zapewni wypłatę od 2 do 10,000 kredytów. Jackpot zostanie przyznany szczęśliwym zwycięzcom, którzy zbiorą pięć obrazów Wild na linii.

Runda ryzyka

Każda wygrana opcja uruchamia rundę, w której możesz podwoić kwotę nagrody pieniężnej. Odgadnięcie koloru karty podwaja nagrodę. Prawidłowe odgadnięcie kombinezonu zwiększy fundusze czterokrotnie. Dopasowanie szczęścia na scenie pozwoli wygrać dużą sumę pieniędzy.

Cechy bonusowe

Gra bonusowa w tym slocie przybiera formę freespinów. Są one aktywowane na rolce od trzech do pięciu zdjęć subwoofera. Funkcje bonusowe z mnożnikiem pojawią się w trakcie gry. Członkowie klubu będą zainteresowani możliwościami, jakie się przed nimi otwierają. Jednocześnie, nie ma potrzeby, aby porzucać nadzieję na trafienie jackpota.