Automat do gry Tipsy Tourist

Закрыть [X]

Wirtualny slot 3D Tourist Under the Fly ma egzotyczny design i przyzwoite funkcje techniczne. Jest to jeden z najlepszych modeli firmy Betsoft. Hojnie gromadzi bonusy dla graczy i pozwala im wygrać nagrody do 130.000 monet. Ponadto, The Tipsy Tourist spodoba się użytkownikom, którzy wolą grać w internetowych kasynach na pieniądze, ponieważ jest dostępna jako demo.

Zasady działania automatu do gry Turysta pod muchą

Automat do gry Tourist Under the Fly ma 5 bębnów z 20 liniami wypłat. Wysokość zakładu na jeden obrót waha się od 0,05 do 200 euro. Ponadto, mówiąc o podstawowych zasadach gry na slocie online The Tipsy Tourist, należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

  1. Symbole podstawowe tworzą wygrywające kombinacje poprzez ułożenie 3-5 identycznych obrazków (od lewej do prawej).
  2. Tylko najbardziej wartościowa kombinacja jest wypłacana na linię, a wypłaty na różnych pasach sumują się.
  3. Każda wygrana może zostać podwojona, jeśli gracz weźmie udział w grze ryzyka.
  4. Wild służy jako joker, ale nie tworzy własnych kombinacji.
  5. Scatter otwiera rundę freespinów, podczas której symbole Wild stają się “sticky”.
  6. Symbol bonusu, pojawiający się w trzech egzemplarzach, rozpoczyna rundę nagród.

Maszyna ma teoretyczny procent zwrotu 97,1 i wysoki poziom ryzyka. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak obsługiwać model i ile możesz wygrać, możesz zajrzeć do sekcji pomocy.

Online slot The Tipsy Tourist: Samouczek dla początkujących

Slot online Tipsy Tourist jest łatwy do opanowania dla nowych graczy, o ile będą oni postępować zgodnie z instrukcjami. Użyj przycisku Wybierz linie, aby ustawić liczbę aktywnych linii. Następnie użyj przycisku “Choose Coin”, aby wybrać wartość monety, oraz przycisku “Bet per Line”, aby postawić zakład. Możesz również użyć przycisku “Max Bet” i zagrać do maksimum.

Klawisz oznaczony jako “Spin” jest używany do uruchomienia bębnów. Jeśli chcesz przejść do trybu automatycznego, naciśnij “Auto Play”. Możesz również podwoić każdą wygraną, naciskając ‘Double Up’, aby rozpocząć grę ryzyka.

Porównanie The Tipsy Tourist do innych automatów

Emulator Tipsy Tourist jest często porównywany z innymi egzotycznymi automatami do gry. Na przykład, są one podobne do tematu slotu Banana Splash dewelopera Novomatic. Porównując te maszyny, należy zauważyć, że obie mają 5 bębnów, ale The Tipsy Tourist ma 20 aktywnych linii, a Banana Splash ma ich 9.

Oba sloty posiadają symbol Wild i Scatter, ale symbol bonusowy, jak również gra z nagrodami, znajduje się tylko w The Tipsy Tourist. Ponadto, RTP emulatora jest o 1,31% wyższe niż w przypadku Banana Splash. A gra w podwajanie jest obecna w każdym z rozpatrywanych modeli.

Automaty różnią się nie tylko parametrami technicznymi, ale również wyglądem. The Tipsy Tourist jest wykonany w technologii 3D, a Banana Splash – w technologii 2D. Jeśli więc chcesz czegoś naprawdę ekscytującego i ciekawego, daj pierwszeństwo maszynie Tourist Under the Fly. Jest kolorowy, obfity i na pewno nie będzie Cię nudził.