Automat do gry Treasures of Icewind Dale

Закрыть [X]

IGT jest jedną z tych marek, które tworzą automaty do gry w oparciu o popularne gry komputerowe. Jednym z tych projektów był slot na prawdziwe pieniądze Treasures of Icewind Dale, który jest grą o smoczych lochach. Oczywiście na bębnach znajdziemy wszystkie znane postacie, z którymi wygranie nagród będzie niezwykle łatwe. Nawet fani gry Pin Up online nie pozostaną obojętni na symulator.

Icewind Dale Treasures slot design

Maszyna wykonana jest w bardzo dobrej jakości. Za bębnami można zobaczyć bajkowy świat Icewind Dale, gdzie w rzeczywistości rozgrywają się wydarzenia z gry. Świetnie namierzone symbole, wspaniała grafika, dynamiczna muzyka — te cechy pozwolą graczom w pełni cieszyć się atmosferą świata fantasy.

Struktura

Wciśnięcie przycisku «Spin» uruchamia obrót pięciu bębnów, na których zawsze aktywnych jest 30 linii wypłat. Na jedną linię można postawić do 50 kredytów. Tak więc maksymalny zakład w slocie Treasure of Icewind Dale wynosi 1,500 monet.

Sekrety slotu

Symulator fantasy otrzymał od dewelopera wiele ciekawych funkcji. Wszystkie są bardzo zróżnicowane i można w nich wygrać solidne sumy pieniędzy. Oto ich lista:

  • frills runda bonusowa;
  • dodatkowe mnożniki;
  • Wild;
  • Znak bonusowy;
  • Tryb automatycznego odtwarzania.

Symulator symboli na pieniądze Treasures of Icewind Dale

Symbole popularnego slotu postaci z gry komputerowej, jak również różnych broni. Obrazy mogą występować w całych pasach, zajmując cały bęben.

Specjalne ikony to Wild i Bonus. Zadanie pierwszej z ikon jest standardowe — zastępuje ona dowolny obraz. Symbol bonusu pojawia się tylko na środkowych bębnach. Ale jeśli są trzy płyty na raz, rozpocznie się runda z bębnami darmowych obrotów. Podczas freespinów pojawią się specjalne kostki do gry, które znacznie zwiększają szanse na wygraną online. Obroty mogą zostać przedłużone aż do 225.