Slot Untamed Wolf Pack

Закрыть [X]

Mało który doświadczony gracz, a także początkujący, nie zgodzi się, że maszyna Untamed Wolf Pack — wyjątkowa rozrywka dla rekreacji i żywych emocji. Po wejściu na ten portal z grami, wypróbuj wśród prezentowanej gamy slotów hazardowych Untamed Wolf Pack. Są one poświęcone dzikiej watahy wilków, więc jak tylko zaczniesz grać w sloty Wild Wolf Pack, natychmiast zapoznaj się z życiem jej członków, mając jednocześnie nadzieję na zdobycie dużego bonusu, a może i jackpota w kasynie online na prawdziwe pieniądze.

Przegląd specyfikacji i opcji w automatach do gry online

Dla głównej gry, Untamed Wolf Pack sloty gry wyposażone są w pięć bębnów bez określonej liczby linii. Dzięki tej kombinacji nagrody są budowane na całym ekranie w losowej kolejności na 243 różne sposoby. Studiując zasady gry i określając ustawienia, wybierz optymalny zakres dla swoich zakładów. Na przykład, minimalny zakład wynosi 30 centów, chociaż nikt nie zabronił grać na maksymalnym zakładzie 4,5 dolarów albo. Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy wolą grać z inwestycją kapitału.

Opis tabeli wypłat slotów online

Aby utworzyć linię wygrywającą, należy obserwować pole gry i utworzyć wygrywającą kombinację identycznych symboli. Są to symbole kart, jelenia, krajobrazu, wilka i szarego wilka. Ich wartość jest obliczana zgodnie z tabelą wypłat i w oparciu o całkowitą stawkę.

Szczególne symbole w slotach hazardowych z bonusem

Logo gry jest symbolem Wild. Oprócz swoich bezpośrednich obowiązków — zastępowania brakujących ikon, buduje on osobiste kombinacje nagród, pozwalające na wygranie dużej sumy pieniędzy. Specjalny symbol Scatter jest reprezentowany przez oko wilka. Graj do woli i poznaj nie tylko cechy tego specjalnego symbolu, ale także inne korzyści płynące z gry slotowej Untamed Wolf Pack, biorąc udział w grze podwajającej ryzyko i odgadując kolor ukrytej karty.