Automaty do gry na Dzikim Zachodzie

Закрыть [X]

Wild West to jedna z najlepszych gier hazardowych firmy Novomatic, należąca do licencjonowanej serii Greentube. Gra zawiera w sobie najlepsze osiągnięcia branży, a także stała się bestsellerem 2017 roku. Wśród innych maszyn z Mega Jack, nowość wyróżnia się wysokiej jakości grafiką, dużą rozpiętością zakładów, grą ryzyka, a także różnorodnymi bonusami w kasynie online z wypłatą pieniędzy.

Recenzja automatu online Wild West – 5 nowych sztuczek

Firma Novomatic ugruntowała swoją pozycję jednego z najlepszych producentów na rynku. Często deweloper wydaje bestsellery, w których implementuje oryginalną rozgrywkę i szeroką funkcjonalność. Pod tym względem liderem jest automat Wild West, który zapewni Ci niezapomnianą przygodę i najlepsze wygrane. Tylko tutaj możesz zdobyć odznakę szeryfa i walczyć z miejscowym bandytą.

Model wyposażony jest w niestandardowe pole gry, które składa się z 4 bloków. Każdy z nich ma 5 bębnów i 15 obrazów. Wszystkie bębny obracają się synchronicznie i tworzą niezależne sekwencje. Możesz wybrać tryb “Hi-Roller”, aby zarobić 10 razy więcej. Również do tworzenia kombinacji, aby pomóc specjalny symbol Wild, który idzie do całego paska i zastępuje inne elementy. Ale jeśli to nie wystarczy, zawsze możesz zwiększyć swoje zyski w ryzykownej grze.

W trybie demo możesz szczegółowo poznać funkcjonalność oraz cechy gry. Kręć bębnami bez ryzyka, wykonuj szczęśliwe sekwencje i opracuj swoją własną strategię.

Interfejs maszyny do gier

Gra posiada prosty i nieskomplikowany interfejs. W centrum znajduje się pole gry z pięcioma bębnami, a na pasku bocznym znajdują się trzy kolejne bloki zduplikowane. Wszystkie elementy, w tym przyciski sterujące i symbole, zostały zaprojektowane w stylu tematycznym.

Warto również zwrócić uwagę na przycisk “Hi-Roller”, który został dodany do konsoli. Po naciśnięciu go, możesz zwiększyć stawkę o współczynnik pięciu lub dziesięciu. Ten tryb pozwala na zwiększenie szans na wygraną poprzez zwiększenie RTP oraz częstotliwości występowania Wildów. Inną ciekawą opcją jest Gamble, która pozwala na prowadzenie gry z ryzykiem. Tutaj będziesz musiał odgadnąć kartę, aby otrzymać podwójną wypłatę.

Zasady gry dla początkujących

Każdy może zacząć grać na prawdziwe pieniądze. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać swoją stawkę i kliknąć na przycisk “Start”. Podczas obrotów zostanie utworzona ciągła sekwencja 10 linii. Kombinacje mogą wypadać również w innych sektorach. Jeśli wynik był pomyślny, możesz podwoić nagrodę. Kolejną sztuczką jest ‘GunShot Bonus’. Po zakończeniu dowolnego obrotu, runda ta może zostać uruchomiona. Strzelając do celów, zwiększysz rozmiar nagrody.

Testerzy zalecają grę na automacie na maksymalnych stawkach, bo tylko w ten sposób można liczyć na dużą wygraną. Ale podnieść kwotę do granic możliwości warto w tych momentach, kiedy spodziewamy się, że wypadnie właściwa sekwencja. Dlatego też większość gry jest rozgrywana na średnich stawkach.

Nie przegap okazji, aby udać się na Dziki Zachód i rozbić swoją pierwszą nagrodę. Wszystko to jest teraz możliwe dzięki rekordowemu RTP, wysokiej wariancji i zakładom typu high roller.