Automat do gry Wonder World

Закрыть [X]

Novomatic poświęcił automat Wonder World czasom rycerzy i czarodziejów. Czeka na Ciebie prosty video slot z kilkoma funkcjami bonusowymi. Model ten został wydany w 2003 roku i oferuje możliwość wygrania 5,000 kredytów w głównym trybie gry. Teoretyczna stopa zwrotu z postawionych zakładów wynosi 94,9%. Możesz grać w nowości gry poprzez aktywację wersji demo w real money casino online.

Cechy techniczne maszyny Wonder World

Gaminator Wonder World ma pięć bębnów i taką samą liczbę aktywnych linii, na których tworzone są płatne kombinacje. Wszystkie paski są domyślnie aktywne, nie można zmienić ich liczby. Na jednym stanowisku zajmuje od 20 do 2,000 kredytów. Oprócz podstawowych symboli, emulator posiada specjalne elementy trzech typów, dodatkowy mnożnik, darmowe spiny i grę na podwojenie.

Aby otrzymać wygraną, należy zebrać kombinację trzech lub więcej takich samych piktogramów na tym samym pasku. Sekwencje płacą od lewej do prawej lub w przeciwnym kierunku. W jednej rundzie może wystąpić kilka combosów, ale z każdej linii wygrana należy do najstarszej sekwencji. Po udanym obrocie, zdobyta kwota może zostać postawiona w rundzie ryzyka. Tutaj musisz odgadnąć kolor karty. Poprawna odpowiedź przyniesie podwojenie zakładu, pomyłka pozbawi Cię wygranej.

Główne symbole i ich wypłaty

Mistyczne stworzenia i wartości kart są przedstawione jako podstawowe obrazy. Zamek wróżek przyniesie Ci do 500 kredytów, starożytna księga da Ci do 600 monet, wróżka zwiększy Twój zakład o 5 — 1.500 kredytów. Kryształowa kula uzupełni konto do 5.000 żetonów, jeśli utworzy sekwencję pięciu ikon. Te trzy symbole są wyposażone w ulepszone funkcje.

Jednorożec, czyli Wild, jest szczególnie cenny, ponieważ może tworzyć własne kombinacje. Ikona ta zastępuje również inne, jeśli znajdzie się w odpowiedniej pozycji.

Scatter to mag z laską, który różni się od pozostałych elementów tym, że przynosi wygrane niezależnie od zajętej komórki. Rubinowy Miecz aktywuje obroty z nagrodami, jeśli trzy lub więcej z tych elementów pojawi się na ekranie. Otrzymasz 10 darmowych obrotów i będziesz musiał wybrać jedno z ostrzy, aby dowiedzieć się o wielkości dodatkowego mnożnika przed rozpoczęciem rundy.

Interfejs slotu Wonderland

Możesz grać w nowości gier bezpośrednio na stronie internetowej. Panel sterowania obsługuje wiele języków. Ustawienia są zredukowane tylko do zmiany wielkości zakładu, liczba linii jest stała. Po rozpoczęciu obrotu, możesz go natychmiast zakończyć klikając na ten sam przycisk. Podwójne kliknięcie aktywuje przyspieszone obroty. Model może być uruchomiony na komputerze, tablecie lub smartfonie. Ustawienia są ograniczone do regulacji takich jak dźwięk i rozmiar ekranu.

Automat online Wonder World jest prosty w obsłudze, ale jednocześnie wypłaca przyzwoite wygrane. Zestaw oferowanych funkcji jest znany dla wielu, a główną zaletą modelu jest tworzenie kombinacji po obu stronach ekranu gry.