Automat wrzutowy Xtra Hot

Закрыть [X]

Jednym z najbardziej popularnych automatów Novomatic jest slot Xtra Hot. Został wydany w połowie czerwca 2009 roku, ale do dziś nie stracił na popularności. Wiele z nich umieszcza ten model w lobby. Wersja ta ma dość wysoki teoretyczny procent zwrotu 95,66% i możliwość podwojenia wygranej w grze ryzyka. Wariancja jest wysoka, ale wypłaty są odpowiednio duże w kasynie za pieniądze online.

Podstawowe zadanie gracza podczas gry na maszynie Xtra Hot

W grze nie ma bonusu ani dodatkowej rundy nagród, a jedynym zadaniem gracza jest zbieranie kombinacji symboli. Pojawiają się one po 3 na każdym z 5 bębnów. W grze znajduje się w sumie 8 symboli. Wśród nich 7, Bar, Star i X pojawiają się pojedynczo, podczas gdy symbole owoców – wiśni, śliwek, cytryn i pomarańczy – pojawiają się w grupach. Mogą one tworzyć cały rząd, a nawet całkowicie pokrywać pole gry.

Reguły dla zwycięskich kombinacji symboli

Łańcuch jest uznawany za wygraną, jeżeli spełnione są następujące warunki: pierwszy symbol znajduje się na pierwszym bębnie, a pozostałe symbole są umieszczane na jednej z 5 linii wypłat bez przerywania sekwencji identycznych symboli. Jeśli parametr ten zostanie spełniony na dwóch lub więcej liniach, kredyt gracza wzrasta o kwotę wszystkich należnych wypłat.

Grupy symboli w Xtra Hot są wypłacane z dodatkowymi mnożnikami. Jeśli graczowi uda się złapać kombinację symboli owoców, w której na pierwszych 3 bębnach znajduje się tylko jeden z 8 elementów, to do nagrody przewidzianej w tabeli wypłat zostanie zastosowany mnożnik x3. Grupy na pierwszych 4 lub wszystkich 5 bębnach kwalifikują się do otrzymania mnożników odpowiednio x4 i x5.

Płatności za kombinacje symbolu specjalnego Scatter

Jedynym specjalnym symbolem w Extra Hot jest gwiazda. Jest to Scatter. Scatter jest wypłacany niezależnie od pozycji na wyświetlaczu. Trzy z tych symboli muszą być widoczne na ekranie w tym samym czasie, aby uzyskać minimalną wypłatę.

Zasady podwajania wygranych w grze Xtra Hot

Programiści z Novomatic maszyny do gier w tym modelu nie dali użytkownikowi możliwości gry za darmo wraz z freespinami czy rundą bonusową. Tryb gry z podwajaniem jest jedyną opcją, która pozwala na urozmaicenie rozgrywki w Extra Hot. System oferuje uruchomienie algorytmu po każdym udanym obrocie. Gość będzie musiał odgadnąć kolor karty – czarna lub czerwona zostanie zasugerowana przez generator liczb losowych. Jeśli wersja klienta jest poprawna, nagroda zostanie podwojona. Można go zwiększyć w ten sam sposób lub zabrać i wrócić do gry głównej.

Interfejs modelu, zakłady i kontrola rozgrywki

Grafika slotu nie jest zbyt jaskrawa: mnogość kolorów nie razi w oczy, ale uwaga gracza pozostaje cały czas na monitorze. Wizualna percepcja slotu jest prosta. Grafika prosta, nie oferuje żadnych animacji podczas dopasowywania postaci.

Panel sterowania Xtra Hot znajduje się pod bębnami. Zawiera minimalną ilość klawiszy do regulacji. W tym modelu automatu zmienia się tylko cena linii. W pobliżu znajduje się przycisk “Autoplay”. Pod nim znajdują się również ustawienia, które pozwalają ustawić liczbę obrotów w trybie automatycznym w zakresie od 1 do 1000. Interfejs jest prosty i przejrzysty, przycisk “Start” jest jasny i znajduje się w centrum menu.